Rio olimpinių žaidynių metu Lietuvos sirgalių epicentru taps Kaunas

Nuo XXXI olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijos iki paskutinių didžiausios pasaulyje sporto šventės akordų. Būtent tiek laiko, nuo rugpjūčio 5-osios iki 21-osios, Kaune veiks „LTeam“ olimpinis miestelis. Stipriausiems lietuvių sportininkams palaikyti ir džiaugtis jų pergalėmis skirta erdvė rugpjūčio 5-ąją bus atidaryta Kauno Rotušės aikštėje.

„Labai džiugu, kad pasirinktas Kaunas – Lietuvos sporto širdis. Mes turime išmokti išeiti į miestą, jame būti, ir labai smagu, kad veiksmas vyks Rotušės aikštėje, kur renginių niekada nebus per daug“, – spaudos konferencijos metu Kauno vicemeras Simonas Kairys, patikinęs, kad organizuojant renginį bus ieškoma patogiausių miestui ir jo gyventojams sprendimų.

„Prieš metus kartu su miesto savivaldybe organizavome visame pasaulyje švenčiamą  „Olimpinę dieną“, tuomet pirmą kartą Lietuvos tautinio olimpinio komiteto rengiama šventė vyko ne Vilniuje. Rezultatai viršijo net optimistiškiausius lūkesčius“, – sprendimą olimpinį miestelį įrengti antrame pagal dydį Lietuvos mieste argumentavo Lietuvos olimpinio fondo (LOF) direktorius Vitalijus Vasiliauskas. Anot jo, svarbi buvo ir ypač patogi miesto infrastruktūra bei geroji kitų masinių sporto renginių patirtis. Neturi būti pamirštas ir faktas, kad nemaža dalis 2016 m. olimpinės rinktinės narių yra kilę iš Kauno.

Daugiau nei dvi savaites truksiančiu renginiu iš anksto džiaugiasi ir vienas žinomiausių bei veikliausių kauniečių, Kauno Rotušės draugijos pirmininkas Kęstutis Ignatavičius. Drauge su šventės organizatoriais pristatydamas olimpinio miestelio koncepciją jis su šypsena prisiminė, kaip prieš penkerius metus Rotušės aikštėje beveik kasdien virė Lietuvoje vykusio Europos krepšinio čempionato aistros.

„LTeam“ olimpinį miestelį Kaune įkurs Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Kauno miesto savivaldybė ir S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras. Edukacinę programą rengti padės Lietuvos sporto universiteto akademinė bendruomenė ir Lietuvos olimpinė akademija.

Rugpjūčio 5-osios vakarą olimpinis miestelis bus atidarytas skambiu koncertu, leisiančiu pajausti olimpinių žaidynių ritmą. Jau kitą dieną olimpiniame miestelyje prasidės tiesioginės varžybų transliacijos, kurias užtikrins LTOK partneris „Viasat“. Čia pat bus įkurta TV studija, iš kurios bus transliuojami reportažai bei siunčiami vaizdo linkėjimai į Rio.

Kauno rotušės aikštėje susirinkę žiūrovai išgirs ir įdomiausias naujienas iš olimpinių žaidynių užkulisių, miestelio scenoje vyks ne tik koncertai ir kiti meno kolektyvų pasirodymai, bet ir oficialios geriausiai olimpinėse žaidynėse pasirodžiusių Lietuvos sportininkų sutikimo ceremonijos.

Olimpinio miestelio lankytojai taip pat galės išbandyti įvairias sportines veiklas, dalyvauti masinėse mankštose, seminaruose bei diskusijose apie sportą ir sveiką gyvenimo būdą, apžiūrėti sporto istorijos parodų eksponatus, žiūrėti filmus. Kauno miesto savivaldybė pasirūpins, kad po renginių Rotušės aikštėje sporto aistruoliai namo galėtų grįžti vėlyvaisiais autobusais.

Tiksli „LTeam“ olimpinio miestelio programa ir detalus jo planas bus paskelbti rugpjūčio pradžioje www.lteam.lt

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content