Netikėtas sprendimas: Draugystės parką dedikuos sportui

15 hektarų plotą užimantis Draugystės parkas kitais metais taps aktyvų laisvalaikį ir sportą po atviru dangumi mėgstančių kauniečių susibūrimo vieta. Rekonstruoti šį parką planuojantis Kaunas nusprendė jį skirti sportui.

Svarstydami, kokioms sporto šakoms skirti Draugystės parką, atsakingi Kauno miesto savivaldybės specialistai kreipėsi į Lietuvoje veikiančias skirtingų sporto šakų federacijas. Savo nuomonę pareikšti kviečiami ir visi kauniečiai, kurių idėjos laukiamos el. paštu sportoparkas@kaunas.lt arba http://sportoparkas.kaunas.lt

Spręs ne politikai

Pasak šio sprendimo iniciatoriaus, Kauno lengvosios atletikos federacijos vadovo Gedimino Vasiliausko, kaip turėtų atrodyti kauniečių pamėgtas parkas, turi nuspręsti ne politikai, o patys miestiečiai bei sporto bendruomenės atstovai.

„Kaunas – sporto miestas, todėl atiduodame vieną gražiausių miesto parkų į kauniečių rankas ir laukiame pasiūlymų bei idėjų, ką šiame parke norėtų matyti miestiečiai. Tai galėtų būti ir mini-golfo aikštynas, krepšinio aikštelės, lauko šachmatai ir panašūs dalykai. Savo įžvalgomis pakvietėme pasidalinti ir Lietuvos sporto bendruomenę“, – teigė G. Vasiliauskas.

Sutvarkys parką

Pasak Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjo Radetos Savickienės, tvarkant Draugystės parką, dėmesys bus skiriamas mažajai architektūrai, vandens telkinių atgaivinimui, taip pat apšvietimo įrengimui.

„Parke suformuotos kalvos yra natūralus triukšmo slopintuvas, tad jų neliesime, tik pagalvosime ką ten būtų galima įrengti ir jas tikslingai išnaudoti“, – tikino R. Savickienė.

Specialistai rengia parko atnaujinimo techninį projektą, į kurį bus įtraukti geriausi sporto bendruomenės ir kauniečių pasiūlymai. Draugytės parke taip pat planuojama įrengti pėsčiųjų ir bėgimo takus, vaikų žaidimo aikšteles. Žiemą parko erdves būtų galima pritaikyti čiuožyklai ir kitoms žiemiškoms pramogoms.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content