Kaunas ieško, kas organizuos rudens mugę

Kauno miesto savivaldybė skelbia rudens mugės organizatoriaus parinkimo konkursą.  Laisvės alėjos, Vilniaus gatvės ir Rotušės aikštės erdves apimsiančioje mugėje bus leidžiama prekiauti tik tautinio paveldo produktais, tradiciniais gaminiais, tautodailės ir dailiųjų amatų gaminiais, žemės ūkio ir maisto produktais.

Vienas iš reikalavimų rudens mugės organizatoriams – mugės metu turi būti demonstruojami tradiciniai liaudies amatai, organizuojama kultūrinė programa. Taip pat užtikrintos sąlygos prekiauti neįgaliesiems.

„Konkurso būdu parinktas organizatorius pats nuspręs, kada rengti mugę – rugsėjį, spalį arba lapkritį“, – teigė Kauno savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Nomeda Prevelienė.

Paraiškos priimamos iki birželio 21 d. savivaldybės administracijos  Klientų aptarnavimo skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyryje (6 darbo vietoje) Laisvės al. 96, Kaunas. Išsamesnę informaciją gali suteikti Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Nomeda Prevelienė, Laisvės al. 96, 251 kab., tel. (8-37) 42 40 73, el. paštas: nomeda.preveliene@kaunas.lt

„Laisvės al., S. Daukanto g,. Vilniaus g. yra valstybės saugomos teritorijos. Už leidimo įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į valstybės saugomas teritorijas išdavimą yra privaloma Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu nustatyta rinkliavos įmoka“ , – primena N. Prevelienė.

Susipažinti su konkurso sąlygomis ir gauti paraiškos formą konkurso dalyviai gali savivaldybės administracijos Klientų aptarnavimo skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyryje arba savivaldybės interneto svetainėje http://ep.kaunas.lt/index.php/5/?itemID=334

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content