Kaunas ruošiasi artėjančiam „Bike show millennium“

Birželio 4 – 5 dienomis Kauno Nemuno saloje vyks tradicinė, jau septyniolikta iš eilės, grandiozinė baikerių fiesta „Bike show millennium“.

 Šventė prasidės motociklininkų paradu centrinėmis laikinosios sostinės gatvėmis, nuo Kauno pilies į Nemuno salą, kur vyks pagrindinė renginio dalis. Žiūrovai matys kaskadininkų pasirodymus ir ekstremalų šou „Skraidantys automobiliai ir motociklai – Double Twist“, o vakare visų baikerių lauks populiarios lietuviškos grupės ir svečiai iš užsienio – vokiečių industrinio metalo „Rammstein“ tribute komanda iš Italijos – grupė „Elgestein“ bei simfoninio roko merginų grupė iš Ukrainos „Simfomania“.

Šventės metu Nemuno saloje veiks atrakcionų parkas, laipynių ir kitų pramogų miestelis mažiausiems renginio svečiams. Šurmuliuos tradicinis „Auto Show“,  kurio metu bus galima įvertinti naujausias automobilių tiuningo madas ir tendencijas, o taip pat pamatyti antikvarinius, senovinius, egzotiškus, perdarytus bei patobulintus automobilius, vyks Kauno ekstremalaus sporto mokyklų pasirodymai bei daugybė kitų pramogų.

PROGRAMA

BIRŽELIO 4 D.

13 – 14 val. – visi renkasi prie Kauno pilies (automobilių stovėjimo aikštelė, Jonavos g.)

14 – 15 val. – motociklininkų paradas centrinėmis miesto gatvėmis: Kauno Pilis – A. Jakšto g. – Rotušės a. – M. Valančiaus g. – Šv. Gertrūdos g. – Savanorių pr. – Taikos pr. – Kovo 11-osios g. (iki VI-ojo forto) – K. Baršausko g. – Tunelio g. – K. M. Čiurlionio g. – Vytauto pr. – Kęstučio g. – A. Mickevičiaus g. – Karaliaus Mindaugo pr. – Nemuno sala, „Žalgirio arena“ (adr.: Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas).

16-19 val. SKRAIDANTYS AUTOMOBILIAI IR MOTOCIKLAI – DOUBLE TWIST – Nemuno sala, „Žalgirio“ arenos prieigos

Tarptautinio kaskadininkų šou „Skraidantys automobiliai ir motociklai – Double Twist” metu du automobiliai važinėja gigantiškoje 12 metrų skersmens metalinėje sferoje, jos dydis prilygsta 4 aukštų namui. Programoje pristatomi šuoliai nuo tramplinų motociklu ir automobiliu, apsivertimai, sprogimai, „crash“ triukai, „stunt riding“, akrobatiniai bei kino triukai ir prieš žiūrovų akis tikrai skraidys automobiliai. Kvapą gniaužiančios programos kulminacija – sinchroniškas dviejų automobilių dvigubas apsisukimas ore.

Šou „Skraidantys automobiliai – Double Twist“ žvaigždė – Lietuvos ekstremalas Jurijus Risnovskis, kuris 2001 metais pirmasis pasaulyje atliko mirties kilpą automobiliu Vilniuje, tituluotas geriausiu Lietuvos kaskadininku bei laimėjęs „Discovery Channel“ apdovanojimą už geriausią triuką automobiliu.

19-23 val. – muzikos grupių koncertas

ENGELSTEIN (RAMMSTEIN TRIBUTE BAND) Italija

2005 m. Romoje susibūrusi grupė „Engelstein“ pradžioje tik „žaidė“ savo dievukų, vokiečių industrinio metalo komandos „Rammstein“, kūryba. Tačiau galybė valandų, praleistų repeticijų salėje, aistra muzikai ir noras savo oda patirti tai, ką jaučia tikrieji „Rammstein“ scenoje, netrukus tapo antruoju muzikantų gyvenimu. It du vandens lašai panašūs į originalus, italai „Engelstein“ meistriškai atkuria tą nevaldomą jėgą ir kunkuliuojančią energiją, kuria garsėja kultiniai „Rammstein“. Koncerto metu naudojami ir visi būdingi vokiečių pasirodymams atributai – fejerverkai, vandens patrankos, liepsnosvaidžiai ir kiti specialieji efektai.

SYMFOMANIA – plieninės merginos iš Kijevo

Šis unikalus merginų simfoninio roko kolektyvas susibūrė Kijeve 2004 m. Grupę sudaro styginių kvartetas, elektrinė arfa, klavišiniai ir mušamieji. Tokio neįprasto instrumentų derinio dėka „Symfomania“ kuria nepakartojamą skambesį, kuriame dominuoja simfoninio roko elementai ir neoklasika. Nuo savo įkūrimo pradžios grupė aktyviai dalyvauja muzikos festivaliuose, pasirodė „Eurovizijos 2005“ konkurso atidarymo koncerte Kijeve, grojo „Formulės 2“ Grand Prix ceremonijoje Maroke bei yra dažna viešnia automobilių sporto šou ir baikerių renginių metu.

9-18 val., Nemuno sala, „Žalgirio“ arenos prieigos

„Vimota Driftingo pirmenybės“ – aukščiausios klasės varžybos, kurias sudaro treniruotės, kvalifikaciniai ir poriniai važiavimai. Poriniai „TSUISO“ važiavimai, pasaulyje tarp visų automobilio sporto šakų, pripažinti patys vaizdingiausi žiūrovo akimis. Varžybas 2010 m. sukūrė D1SPORT komanda. Anksčiau jos buvo pavadinimu „D1SPORT Driftingo čempionatas“. Pirmas pasikeitimas įvyko 2014 m., kai čempionatas buvo pervadintas, dėl Lietuvos automobilių sporto federacijos nuostatų, į „Battery dirftingo pirmenybės“. Tais pačiais metais pasikeitė ne tik pavadinimas, bet ir atsirado skirtingų lygų driftingo varžybos: gatvės, Semi Pro ir Pro lygos. Pernai, 2015 m. per penkis etapus, driftingo pirmenybės surinko virš 12 000 žiūrovų. Per metus pasiekė 100 skirtingų, unikalių dalyvių skaičių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos ir Australijos. Dažniausiai vieno etapo metų dalyvaudavo 35- 45 pilotai. Naujas pavadinimas „Vimota Driftingo pirmenybės“  2016 m. įgauna pagreitį ir sparčiai populiarėja, dėl žiūrovų dėmesio.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content