„Judėk sveikai“ naujovės: kol kauniečiai sportuos, jų vaikais rūpinsis profesionalūs treneriai

Projektas „Judėk sveikai“ artėjančią vasarą pasitinka su naujovėmis. Nuo šio pirmadienio į nemokamas treniruotes su savo atžalomis atėję kauniečiai galės sportuoti ramiai – treniruočių metu atskiroje erdvėje jų vaikais rūpinsis profesionalūs treneriai.

Iki gegužės pabaigos atskiros vaikų mankštos bus rengiamos pirmadieniais, o nuo birželio mėnesio pradžios – visomis „Judėk sveikai“ dienomis (pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais).

„3,5-12 metų amžiaus vaikams rengsime įvairias estafetes, bendrojo fizinio pasirengimo pratimus. Per žaidybinius pratimus bus lavinamas vaikų fizinis aktyvumas ir gerinamos fizinės ypatybės“, pasakojo prie projekto „Judėk sveikai“ prisijungęs treneris Mindaugas Čiginskas, dirbsiantis su vaikais.

„Iki šiol “Judėk sveikai” treniruotės nebuvo visiškai pritaikytos visai šeimai. Tėveliai atėję su vaikais į treniruotes galės susitelkti į sportines užduotis, o jų vaikučiai turės savo atskiras treniruotes. Tikiu, kad po treniruotės tiek tėveliai, tiek vaikai turės dar daugiau įspūdžių, kuriais galės dalintis keliaudami namo”, – kalbėjo projekto „Judėk sveikai” iniciatorius Andrius Palionis.

Nemokamų treniruočių projektas „Judėk sveikai“ į Kauną sugrįžo praėjusių metų lapkritį ir netruko sulaukti didžiulio populiarumo. Kiekvienoje treniruotėje sportuoja po kelis šimtus kauniečių, prižiūrimų profesionalių trenerių. Nemokamos treniruotės vyksta S. Dariaus S. Girėno stadione kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį nuo 18.30 val. ir kiekvieną penktadienį nuo 18 val.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content