Įsibėgėjantis Europos dviračių iššūkis: Kaunas sostinę lenkia beveik dvigubai

Gegužės 1-ąją startavusios  „Europos dviračių iššūkio“ varžytuvės įgauna pagreitį. Per pirmas keturias iššūkio dienas Kauno komanda numynė daugiau nei 8500 kilometrų ir tarp visų dalyvaujančių žemyno miestų užima 16-ąją vietą. Tarp iššūkyje dalyvaujančių Lietuvos miestų – Vilniaus, Klaipėdos ir Telšių – kol kas geriausiai sekasi būtent kauniečiams.

Visą gegužės mėnesį Kaunas dalyvauja tarptautinėje iniciatyvoje „Europos dviračių iššūkis“ ir varžosi su kitais 52 Europos miestais, kurio komanda per gegužę numins daugiausiai kilometrų. Lyginant su praėjusiais metais, kauniečiai dviračio pedalus mynė beveik keturis kartus dažniau, o  užsiregistravusių dviračių mylėtojų skaičius pasiekė daugiau nei 400.

„Nors nuo iššūkio pradžios praėjo dar tik 5 dienos, užsiregistravusių dalyvių skaičius iš tikro stebina. Palyginti su praėjusiais metais pastebime išaugusį kauniečių susidomėjimą. Tikimės, jog tarp Lietuvos miestų šiemet pasirodysime geriausiai“,  –  teigė Kauno komandos koordinatorė Kristina Dėdelienė.

Visi iniciatyvos dalyviai turi laikytis kelių pagrindinių taisyklių, kad numinti kilometrai būtų skaičiuojami į pagrindinę turnyrinę lentelę. Į ją įtraukiamos kelionės Kauno miesto geografinėse ribose, kurių atstumas neviršija 35 km ir kurių vidutinis greitis ne didesnis kaip 30 km/h, o maksimalus greitis ne didesnis kaip 45 km/h.

KAIP UŽSIREGISTRUOTI?
1. Prisijunkite prie Kauno komandos http://cyclingchallenge.eu/lt/
2. Atsisiųskite Cycling365 programėlę į savo išmanųjį telefoną
3. Kiekvieną kartą, važiuodami dviračiu, nepamirškite įjungti Cycling365 programėlės ir įrašyti savo kelionę (instrukciją rasitehttp://cyclingchallenge.eu/lt/cycling365).

Norintys sukurti Kauno komandos pakomandį – savo darbovietės, mokyklos, universiteto, bendruomenės ar draugų grupę rašykite Europos dviračių iššūkio Kauno komandos koordinatorei el. paštu kristina.dedeliene@kaunas.lt.

Visą informaciją rasite oficialiame Europos dviračių iššūkio tinklalapyje http://cyclingchallenge.eu/lt/ irhttps://www.facebook.com/events/1589656554684581/.

 

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content