Bendrovė „Stoties turgus“ parduoda milžinišką pastatą Kauno centre

Kauno miesto savivaldybės dalinai valdoma bendrovė „Stoties turgus“ parduoda nebaigtą statyti 23205,16 kv. m. bendrojo ploto dviejų aukštų su rūsiu prekybos ir paslaugų kompleksą.

 Pasak UAB „Stoties turgaus“ direktoriaus, šis pastatas pradėtas statyti dar 1998 m., o statyba nevykdoma nuo 2003 m.

„Bendrovė neturi lėšų pabaigti šio statinio ir neturės. Pasiskolinti iš bankų galimybės taip pat nėra. Belieka parduoti nebaigtą statybvietę. Šis pastatas miesto tikrai nepuošia, o ir bendrovei tai nėra naudinga“, – aiškino UAB „Stoties turgus“ direktorius S. Tumonis.

„Šią įmonę miestas valdo kartu su dar dviem akcininkais. Iš viso savivaldybė turi 51% šio turgaus akcijų. Šiai dienai visi kartu suderinome pozicijas ir aktyviai pardavinėjame šį pastatą“, – kalbėjo Kauno savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas.

„Tai nebūtinai gali būti turgavietė. Šį pastatą galima pritaikyti ir kitoms reikmėms, pavyzdžiui administraciniams biurams, – pabrėžė UAB „Stoties turgus“ direktorius. – Tai yra geroje vietoje, miesto centre, kokybiškai pastatytas statinys su įrengtu požeminiu parkingu.“

Susidomėjusiems šiuo objektu reikėtų kreiptis į UAB „Stoties turgus“ direktorių Saulių Tumonį tel.: 869833137 arba el. paštu: direkcijast@zebra.lt

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

 

Skip to content