Siunčiama nuotrauka

Sveikas protas nugalėjo: teismas leido tęsti Kauno gatvių tvarkymo konkursą

Kauno apygardos teismas patenkino Kauno miesto savivaldybė prašymą ir panaikino laikinąsias apsaugos priemones, kurios buvo pritaikytos savivaldybės paskelbtam gatvių tvarkymo su „Remix“ mašina konkursui.

Bendrovės „Kamesta“ skunde buvo nurodoma, kad Kauno miesto savivaldybės paskelbtame konkurse esantis reikalavimas turėti bent minimalią darbo su sudėtingu „Remix“ aparatu patirtį neva yra perteklinis. Kauno apygardos teismas, panaikinęs laikinąsias apsaugos priemones ir leidęs tęsti konkurso procedūras atsižvelgė į Kauno miesto savivaldybės pateiktus argumentus.

„Aparatas „Remix“ yra pats sudėtingiausias ir pavojingiausias kelininkų naudojamas įrenginys. Turime karčios patirties, kuomet su šia technologija dirbantiems kelininkams reikėjo po metų taisyti broką. Taip pat buvo atvejis, kuomet net ir patyrę kelininkai sugebėjo sudeginti šį aparatą. Todėl konkurso sąlygose numatytas reikalavimas rangovams turėti bent minimalios patirties yra ne tik logiškas, bet ir būtinas“, –tvirtino Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas.

„Džiaugiuosi, kad teismas objektyviai įvertino situaciją ir nusprendė ginti kauniečių ir Kauno miesto interesus. Dėl nepagrįsto prieštaringos reputacijos įmonės bandymo kišti pagalius į ratus mes praradome šiek tiek laiko, bet dabar viskas grįžta į savo vėžes ir mes galėsime pratęsti miesto gatvėse pernai pradėtas permainas. Šįmet į gatves investuosime dar daugiau nei pernai, o darbus tęsime iki pat žiemos“, – akcentavo Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Skip to content