Kauno rotušėje – paroda apie popiežiaus kelionę į Izraelį

Kauno rotušėje šį trečiadienį atidaryta paroda „Popiežiaus Pranciškaus viešnagė Izraelyje“. Parodoje pristatomos per 20 nuotraukų, geriausiai atskleidžiančių istorinio įvykio atmosferą ir svarbiausius Popiežiaus kelionės susitikimus.

„Džiugu, jog šio istorinio įvykio Izraeliui ir visam krikščioniškajam pasauliui akimirkos šiandien atsidūrė miesto širdyje. Tokia sudėtinga istorija sujungė mūsų tautas ir mes neišvengiamai bendraujame ir sprendžiame problemas kartu. Džiaugiuosi ambasadoriaus dideliu iniciatyvumu ieškant dialogo, tarpusavio supratimo“, – parodos atidarymo metu kalbėjo Kauno vicemeras Simonas Kairys.

„Man labai malonu dalyvauti šios parodos atidaryme. Džiugu, jog ši paroda apie popiežiaus kelionę  yra keliaujanti ir atkeliavo į pačią gražiausią vietą – Kauno rotušę. Esu dėkingas Izraelio ambasadoriui, kuris šią gražią iniciatyvą tęsia“, – kalbėjo Kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas Virbalas.

2014 m. gegužę įvyko pirmasis popiežiaus Pranciškaus ir ketvirtasis popiežiaus apsilankymas Šventojoje Žemėje. Izraelio ambasados Lietuvoje iniciatyva po šalį keliaujanti paroda pristatoma tiek didesniuose, tiek ir mažuose Lietuvos miesteliuose. Nuo praėjusių metų rugpjūčio mėnesio, kuomet paroda buvo pristatyta Vilniaus Katedros aikštėje, paroda jau buvo eksponuota Šiauliuose, Žagarėje, Panevėžyje, Biržuose, Kupiškyje ir Elektrėnuose. Kaune paroda veiks iki gegužės vidurio.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Skip to content