Dėl Statybą leidžiančių dokumentų pateikimo

Informuojame, kad dėl nekorektiško modernizuotos Lietuvos Respublikos statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinės sistemos „Infostatyba” (toliau – IS „Infostatyba“) veikimo, laikinai neturime galimybės priimti ir pradėti tikrinti prašymų išduoti statybą leidžiantį dokumentą,  pateiktų nuo 2016 m. vasario 1 d. tiesiogiai Savivaldybės administracijai (popieriniu variantu).

Prašome  prašymus statybą leidžiančiam dokumentui gauti teikti tik nuotoliniu būdu per IS „Infostatyba“ www.planuojustatyti.lt.

Dėl informacijos apie jau pateiktus prašymus kreiptis tel. (8 37) 42 43 07, 42 36 16.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content