Vasario 16-osios proga apdovanojo iškiliausius kauniečius

Kauno valstybiniame muzikiniame teatre Vasario 16-osios proga pagerbti Kaunui ir Lietuvai nusipelnę kauniečiai, kuriems Kauno meras įteikė Santakos garbės ženklus ir burmistro Jono Vileišio medalius. Rašytojui Donaldui Kajokui įteikta Bernardo Brazdžionio literatūros premija.

Santakos 2-ojo ir 3-čiojo laipsnio garbės ženklais apdovanoti aštuoni asmenys. Tarp jų –  Lietuvos aviacijos muziejaus vyr. muziejininkas Jonas Čepas, kuris jau 40 metų domisi bei renka medžiagą apie tautos didvyrius – lakūnus Steponą Darių, Stasį Girėną, Feliksą Vaitkų.

Lietuvos garbės donoru tapęs kaunietis Antanas Damarackas Santakos 3-čiojo laipsnio garbės ženklu apdovanotas už  aktyvią savanorišką, neatlygintiną kraujo donorystės veiklą. Apdovanojimą pelnė ir bendruomenės centro „Girsta“ vadovė Zinaida Streikienė, kuri apdovanota už Kauno miesto istorinės ir kultūrinės atminties gaivinimą, tautiškumo ir pilietiškumo ugdymo sklaidą bendruomenėje.

3-ojo laipsnio Santakos garbės ženklu apdovanotas Zenonas Šalna, kuris jau dešimtmetį organizuoja ir telkia Aleksoto bendruomenę. Jis kasmet su Aleksoto bendruomenės centru kauniečiams surengia per 50 renginių, talkų ir socialinių akcijų.

Kauno technikos kolegijos direktoriaus pavaduotoja Marija Jotautienė apdovanota už svarų indėlį formuojant Kauno kaip akademinio miesto įvaizdį bei puoselėjant studijų tradicijas Kaune. 2-ojo laipsnio Santakos garbės ženklu apdovanota Kauno tarpukario architektūros specialistė Jolita Kančienė. Toks pat apdovanojimas įteiktas ir Vidmantui Staniuliui už Kauno miesto, Lietuvos kultūrinės, istorinės veiklos puoselėjimą ir sklaidą.

Krepšinio treneris Edas Nickus apdovanotas už nuopelnus sportui – per ilgus trenerio darbo metus jis yra surengęs daug tarptautinių turnyrų Lietuvoje ir tinkamai atstovavo miestui bei šaliai tarptautiniuose turnyruose užsienyje.

Už indėlį į Kauno miesto kultūrinį gyvenimą burmistro Jono Vileišio pasidabruotu medaliu apdovanota Kauno kamerinio teatro aktorė Violeta Steponkutė-Tamošiūnienė. Šis apdovanojimas už nuopelnus Lietuvos rankiniui taip pat įteiktas Gintautui Stasiulevičiui. Šventinio renginio metu taip pat apdovanotas ir baidarių bei kanojų irklavimo tarptautinės kategorijos treneris Egidijus Gustas.

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content