Nemokamose Kauno čiuožyklose taisomi defektai

Nemokamas čiuožyklas Kaune po atviru dangumi išliejusiems bendrovės „Kauno švara“ darbininkams ne viskas pavyko taip, kaip norėjosi. Nuo ankstyvo pirmadienio ryto čiuožyklose dirbantys specialistai šalina defektus.

„Šiuo metu ledas auginamas čiuožyklose prie Lietuvos sporto universiteto, Rotušės aikštėje bei Panemunės paplūdimyje. Čiuožyklų būklė taisoma ir bus prižiūrima kiekvieną dieną“, – teigė Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Pasak A. Pakalniškio, dalyje čiuožyklų žmonės neklausė darbininkų perspėjimų ir pradėjo čiuožinėti ledui dar nesušalus. Todėl atsirado nelygumų, kuriuo šiuo metu tvarkomi. Čiuožykla, įrengta Panemunės paplūdimyje, ant tinklinio aikštelės, perdaroma iš naujo – ant smėlio klojamas specialus pagrindas, ant kurio bus liejamas ledas.

Visos Kaune įrengtos čiuožyklos nemokamos. Kauniečiams tereikia turėti savo pačiūžas. Verslininkai, norintys prie čiuožyklų teikti pačiūžų nuomos paslaugas, kviečiami kreiptis į savivaldybės Sporto skyrių.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content