„Kauno dienos“ 70-mečio proga surengtos konferencijos metu – žvilgsnis į Kauno ateitį

Kaunas pasmerktas sėkmei – į šiuos tris žodžius galima sudėti dienraščio „Kauno diena“ 70 metų jubiliejaus proga surengtos konferencijos „Nauji iššūkiai Kaunui“ metu nuskambėjusių pranešimų esmę.

„Dienraštis „Kauno diena“ – neatskiriama Kauno miesto dalis. Tai yra vienas iš Kauno simbolių, tokių kaip Prisikėlimo bažnyčia, Laisvės alėja arba „Žalgiris“. Norėčiau padėkoti verslo atstovams, padėkoti tiems, kas su mumis dirba jau ilgus metus“, –   teigė dienraštį valdančios bendrovės „Diena Media News“ direktorius Laimutis Genys.

„Pirmiausia, noriu pasveikinti visą dienraščio „Kauno diena“ kolektyvą. Džiaugiuosi, kad jie nepalieka nei verslo, nei politikų, nei miesto be savo objektyvaus ir reiklaus dėmesio“, – konferencijos atidarymo metu kalbėjo Kauno meras, visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ lyderis Visvaldas Matijošaitis.

Kauno vadovas konferencijos metu apžvelgė artimiausius miesto planus, tarp kurių – S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcija, lengvosios atletikos maniežo statybos, mokslo populiarinimo centro Nemuno saloje įkūrimas.

„Kaunas yra pasmerktas sėkmei. Kaunas yra pirmas šalies miestas pritraukęs tiek avialinijų, čia atidarytas intermodalinis terminalas. Galima sakyti, kad Kaunas iš užmigusio miesto pradeda tapti veržliu ir ambicingu“, – pabrėžė „Kauno dienos“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas Tadas Šivrinskas.

Konferencijos metu savo pranešimus pristatė Kauno vicemeras Simonas Kairys („Koks bus Kaunas po 20 metų?“, susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius („Kauno regiono privalumas – strategiškai palanki geografinė vieta“), teisingumo ministras Juozas Bernatonis, Kauno technologijos universiteto rektorius prof. Petras Baršauskas ir komunikacijos konsultacijų agentūros „VRP Hill+Knowlton Strategies“ valdybos pirmininkas Mykalojus Katkus („Plakanti Lietuvos širdis: Kauno įvaizdis Lietuvos akyse“).
 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content