Kaune – pirmą kartą rengiamas „Sporto iššūkis. Kaunas 2016“

Po „šventinio maratono“, gražiausių ir sočiausių žiemos švenčių norisi ne tik „sudeginti“ keletą kilogramų, bet ir pasikrauti energijos. S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras šį šeštadienį, sausio 23 d., kviečia į Kauno sporto halėje organizuojamą sporto festivalį-treniruočių dieną „Sporto iššūkis. Kaunas 2016“.

Tai pirmasis toks renginys Kauno mieste tiek mėgėjui, tiek profesionalui. Sporto iššūkyje dalyviai galės save išbandyti net 7 skirtingose fitneso treniruotėse: PortDeBras, Dance, Les Mills Grit, Cardio, Funkcinė treniruotė, Zumba, Insanity, Yoga for Fitness, kurias ves geriausi Lietuvos treneriai: Sigita Baušytė, Agnė Girniūtė, Virgilijus Želvys, Aleksandras Vyšniauskas, Lina Lisauskaitė-Martinionienė, Miglė Achramavičienė, Simonas Pužas bei Andžej Michmel, Neringa Vyšniauskienė, Vasilisa Tarasova, Alanas Dzeranovas su MyHero komanda.

Be treniruočių, sporto halės erdvėse bus įsikūrusi „Funkcinių treniruočių erdvė“, kurioje vyks įvairios treniruotės, iššūkiai su prizais nugalėtojams. „Prekybos erdvėje“ bus galima įsigyti įvairių maisto papildų sportui, sportinę aprangą bei inventorių. „Poilsio ir užkandžių erdvėje“ bus galimybė atsikvėpti minkštasuoliuose, atsigaivinti ir pasistiprinti natūraliomis sultimis, įvairiais kokteiliais, kava, užkandžiais. Kad būtų kuo patogiau bus saugoma rūbinė, dušai ir persirengimo kambariai.

„Ateikite į „Sporto iššūkį. Kaunas 2016“ – bus daug šviesų, garso, ritmo ir daug gerų emocijų, nes Jūsų laukia 420 min. treniruočių! Taip pat tai gali būti puiki dovana Jūsų artimiesiems!“, – sako šventės organizatoriai.

Bilietus galima įsigyti čia – http://www.bilietai.lt/lt/event/28835 Visos naujienos čia – https://www.facebook.com/events/143023839398922

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content