Prie Kaune rengiamo Kalėdinio labdaros vakaro vairo – trys garsios kaunietės

Metų kaunietėmis išrinktos Rūta Meilutytė, Jolanta Šmidtienė ir Dovilė Bubnienė kartu su Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu kviečia prisijungti prie Kalėdinės labdaros akcijos ir savo gerumu padėti tiems, kuries labiausiai reikia pagalbos. Geradarių paaukotos lėšos bus skirtos kuriantiems ir sportuojantiems negalią turintiems vaikams ir jaunimui.

Kalėdinis labdaros vakaras vyks gruodžio 27-ąją, sekmadienį. Tradicinės labdaros akcijos ambasadorėmis šįmet tapo garsios kaunietės – plaukikė R. Meilutytė, menininkė J. Šmidtienė ir psichologė D. Bubnienė. Visos jos pastaraisiais metais buvo išrinktos „Metų kaunietėmis“.

„Savo pačių gerumo suvokimas, gebėjimas juo dalintis su kitais daro žmogų laimingą. Sunku žmogų pastūmėti į gera pamokymais, tačiau lengva – pavyzdžiu. Tad labai kviečiu visus būti tuo pavyzdžiu, kuris ir kitus įkvėptų, ir leistų patirti geradarystės džiaugsmą“, – sakė psichologė, Kauno apskrities vyrų krizių centro vadovė D. Bubnienė.

D. Bubnienės teigimu, kasdienybėje paskendę darbuose, beprotišku tempu lėkdami per metus, ne viską spėjame pamatyti ir padaryti. Artėjant vienoms gražiausių metų švenčių, norisi įprasminti ne tik jas, bet ir savo pačių buvimą, atsiskleisti tokiais, kokie širdies gilumoje ir esame.

„Dosnumas – viena kilniausių žmogaus savybių. Vakar, šiandien ir rytoj mūsų pagalba reikalinga tiems žmonėms, kurių kasdienybė sunkesnė dėl įvairių priežasčių“, – teigia Kauno kalėdinės eglutės kūrėja, menininkė J. Šmidtienė.

Kalėdinis labdaros vakaras įvyks gruodžio 27 d. Kauno rotušėje. Kalėdinės labdaros akcijos globėjas – Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

 

                                                                                         Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content