Jaunųjų Kauno verslininkų idėjas vertins ne politikai, o verslo atstovai  

Programai „Kauno startuoliai“ pateiktas naujas idėjas nuo šiol vertins patyrę verslo pasaulio atstovai, o ne politikai, kaip būdavo ankstesniais metais. Kauno miesto savivaldybė planuoja prie jaunųjų verslininkų idėjų įgyvendinimo prisidėti 50 tūkst. eurų.

 „Turėjome išsikėlę tikslą, kad vertinimo komisijoje nebūtų nei vieno politiko. Norime, kad tai būtų maksimaliai skaidrus procesas, o komisijos nariai būtų tie asmenys, kurie turi kompetencijos ir kurie padėtų atrinkti tokias idėjas, kurios turės potencialo ateityje. Tikimės, kad  iš profesionalų sudaryta komisija prižiūrės patį procesą ir negailės patarimų, kaip toms idėjoms toliau gyvuoti“, – akcentavo Kauno mero pavaduotojas, liberalų atstovas Simonas Kairys.

„Didelėje kompanijoje važiuoji tarsi su „Formulės 1“ automobiliu: žinai trasą, o šalia važiuoja kiti rinkos dalyviai. Tuo tarpu startuoliai jaučiasi lyg Dakaro ralyje – esi vienas dykumoje ir žinai tik tikslą, kurį kažkaip turi pasiekti, todėl labai svarbu palaikyti jaunimo idėjas ir padėti joms augti“, –teigė bendrovės „Nextury Ventures“ generalinis direktorius Mindaugas Glodas.

Jis kartu su visu būriu verslo pasaulio atstovų sutiko padėti Kauno miesto savivaldybei vertinant programai „Kauno startuoliai“ pateiktas idėjas. Komisijoje taip pat dirbs bendrovės „Elinta“ vadovas Vytautas Jokužis, Šiaulių banko Kauno regiono filialo verslo klientų direktorius Mantas Ambutavičius, banko „Citadele“ Kauno filialo valdytojas Mindaugas Bičkauskas, bendrovės „Startup.lt“ vadovas Arvydas Bložė, bendrovės „Fima“ Kauno regiono direktorius Sigitas Kazlauskas.

Idėjas taip pat vertins Martynas Matekonis, verslo akseleratoriaus „Startup Highway“ investicijų portfelio valdytojas, Romanas Ramanauskas, META Group Srl. (Briuselis) Baltijos regiono vadovas, „Swedbank“ Pietų Lietuvos filialo Verslo bankininkystės centro direktorius Ramūnas Tepliakovas, SEB banko Vidurio regiono filialo valdytojas Arūnas Zdanavičius, DNB banko Vidurio regiono verslo bankininkystės vadovas Vytis Žegužauskas ir KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto dekanė Edita Gimžauskienė.

 

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content