Kauno rotušėje įžiebta pagrindinė miesto eglė

Praėjusį šeštadienį Kauno rotušės aikštėje įžiebta pagrindinė miesto eglė. Kalėdų eglutės įžiebimo šventė prasidėjo su tryliktąją „Išsipildymo akcija“.

„Kviečiu visus kauniečius ir kitų miestų gyventojus atvykti į Kalėdų sostinę – Kauną. Pasigrožėkite Kauno eglute, pasivaikščiokite po nuostabiai papuoštą mūsų senamiestį“, – kalbėjo Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Šventės metu pasirodymus vaikams ir žiūrovams dovanojo Linas Adomaitis ir choras „Jaunystė“, Ovidijus Vyšniauskas, Merūnas, Laura ir vaikų choras, o dainininkas Stano kartu su TV pagalbos gelbėtoja Gerda Stiklickienė atliko „Išsipildymo akcijai“ parašytą kūrinį „Kai mes išmoksime skrist“.

Šių metų Kauno eglė atrodo kaip vientisa 18 metrų aukščio eglė, tačiau ji sudaryta iš daugybės atskirų eglučių. Daili klasikinė išvaizda paslėpė įvairius jutiklius ir daviklius, kurie reaguoja į Rotušės aikštėje ir pačioje eglutėje besilankančius žmones. Dalis žaisliukų – išmanūs ir valdomi kompiuteriais.

Kauniečiai ir miesto svečiai Rotušės aikštėje gali rasti įvairių interaktyvių, į žmones reaguojančių objektų: arkliuką, mikrofoną, sukamą rankeną ir t.t. Jie internetu sujungti su interaktyviais eglutės žaislais, kurie aktyvuoti ims judėti.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Skip to content