Kauniečiai mėgsta sportuoti: projekto „Judėk sveikai“ startas viršijo lūkesčius

Didžiulio populiarumo sulaukęs projektas „Judėk sveikai“ į Kauną sugrįžo su trenksmu. Pirmadienį Kauno sporto halėje ir S. Dariaus ir S. Girėno stadione surengtose nemokamose treniruotėse sportavo keli šimtai kauniečių.

Kauno sporto halėje pirmadienį vyko „MyHero“, o tuo pačiu metu S. Dariaus ir S. Girėno stadione – bėgimo treniruotė. Kauno mero pavaduotojas Povilas Mačiulis, S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro direktorius Giedrius Bielskus ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) kancleris Mindaugas Balčiūnas prieš pirmąją projekto „Judėk sveikai“ treniruotę pasirašė bendradarbiavimo susitarimą.

„Tai, kad vyko sporto halėje ir stadione, galiu apibūdinti vienu žodžiu – fantastika“, – taip projekto „Judėk sveikai“ startą apibūdino P. Mačiulis.

Nemokamos „Judėk sveikai“ treniruotės kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį. Pirmadieniais, nuo 18.30 val., Kauno sporto halėje kauniečiai sportuos su „MyHero“ treneriais, tuo tarpu trečiadieniais (nuo 19.30 val.) ir penktadieniais (nuo 18.00 val.) LSU Lengvosios atletikos manieže vyks bėgimo treniruotės, kurias ves Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės trenerė Inga Juodeškienė su dukra Migle.

Artimiausiu metu po projekto „Judėk sveikai“ vėliava prisijungs ir daugiau sporto šakų. Šiltuoju metų laikutreniruotės ir mankštos persikels į lauką ir vyks S. Dariaus ir S. Girėno stadione, LSU apšilimo aikštelėje, Šilainiuose esančiame J. Basanavičiaus gimnazijos stadione, Panemunės paplūdimyje bei kitose miesto vietose.

Daugiau informacijos apie projektą „Judėk sveikai“ – www.facebook.com/judeksveikai/ Daugiau nuotraukų rasite ČIA 

Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content