Savivaldos dienos proga – nemokamos ekskursijos po istorinį Kauno savivaldybės pastatą

Šį penktadienį kauniečiai kviečiami į nemokamas ekskursijas, kurių dalyviai galės aplankyti istorinį Kauno miesto savivaldybės pastatą, apžiūrės išskirtines jo erdves bei susipažins su miesto savivaldos istorija. Ekskursijos rengiamos Vietos savivaldos dienos proga.

Nuo 1408 m. Vytautui Didžiajam Kaunui suteikus Magdeburgo teises, miestas pradėjo augti ir plėsti savo prekybinius ryšius su Vakarų Europa. Taip prasidėjo Kauno savivaldos kelias. Artėjant Vietos savivaldos dienai, kauniečiai kviečiami į nemokamas ekskursijas.

„Jų metu susipažinsite su miesto savivaldos istorija, aplankysite Kauno miesto savivaldybę ir jos išskirtines erdves. Taip pat sužinosite įdomių bei negirdėtų faktų apie savivaldybės pastatą ir jo istoriją“, – teigė ekskursijas surengsiančio Kauno turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro atstovai.

Ekskursijų data: SPALIO 9 D.

Laikas: 12:00 val. ir 14:00 val.

Trukmė: 1,5 val.

Ekskursijos NEMOKAMOS!

Būtina išankstinė registracija tel. 8 37 32 34 36 arba el. p. info@kaunastic.lt

Vietų skaičius ribotas.

 

Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content