Ekstremalaus sporto entuziastas Redas: Kaunas visada bus mano namai

Kauno Santakos parke įrengtus naują riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parką, ištisomis dienomis ir vakarais čia aktyviai laisvalaikį leidžia dešimtys ekstremalaus sporto entuziastų. Pokalbis su BMX dviračių bendruomenės atstovu, 18-os metų studentu Redu Pilsudskiu – apie sportą, atnaujintą parką Santakoje bei tai, kaip Kauną mato šiuolaikinis jaunimas.

Kaip vertinate naująjį ekstremalaus sporto parką? – paklausėme R. Pilsudskio.

Pastaruosius metus ši aikštelė atrodė tragiškai. Visur buvo skylės, važinėti buvo tikrai pavojinga. Daug traumų turėjom tiesiog dėl prastų sąlygų. Tuo tarpu dabar turim fantastišką, geriausią Lietuvoje parką ir tuo labai džiaugiamės. Manau, kiekvienas man pritartų. Turime daug smagaus laiko čia ir galimybes save realizuoti, o svarbiausia – progresuoti.

Ar po naujos aikštelės atidarymo padidėjo susidomėjimas ekstremaliu sportu?

BMX dviračių, riedlenčių ir paspirtukų sportas nėra labai žinomas Lietuvoje, bet tikrai matome ženkliai didesnį naujų atletų skaičių ir tikimės, jog ši tendencija tik augs toliau ir matysime daugiau naujų talentingų veidų.

Ar Kaune reikėtų daugiau ekstremalaus sporto aikštelių?

Be abejonės reikėtų. Vienam parke savęs realizuoti neįmanoma, nes kiekvienos rampos specifika skiriasi. Kiekvieną rampą išnaudojame vis skirtingai. Dėl to tų parkų turėtų būti daugiau. Viename parke vienu metu negali važinėti daug žmonių.

Kaip Kauną mato jaunas žmogus?

Džiugu, jog Kaune vyksta pokyčiai, kurie yra ryškiai matomi ne tik sporto aikštelėse, bet ir pačiame mieste. Matome, kaip ženkliai pagerėjo pačių gatvių kokybė, atnaujinami pastatai, miestas gražėja. Kaunas yra nuostabus miestas, čia visada bus mano namai. Kiekvieną kartą išėjęs į miestą, aš einu su šypsena. Šiuo metu Kaune studijuoju statybos inžineriją. Šią profesiją pasirinkau neatsitiktinai – ateityje svarstau galimybę pastatyti ne vieną tokį parką. Beje, ne tik Kaune, bet ir kituose Lietuvos miestuose.

Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content