Atidarius tiltą keičiasi maršrutinių taksi 52, 53, 54 maršrutai

Šį penktadienį, spalio 30 d., 12.00 valandą atnaujinamas viešojo transporto eismas Panemunės tiltu. Dėl to keičiami 52, 53 ir 54 maršrutinių taksi maršrutai. Pasikeitus maršrutams keisis ir eismo tvarkaraščiai.

„Eismas naujuoju tiltu pagaliau leis patogiai ir paprastai susisiekti su Panemune. Dėl to 52 ir 53 maršruto autobusai į Panemunę užsuks nevažiuodami aplinkui per Piliakalnio gatvę, o tiesiai pro Juozapavičiaus prospektą. 54 maršrutas bus šiek tiek pratęstas ir papildomai apims Vaidoto ir Plento gatves“, – kalbėjo „Kautros“ marketingo direktorius Gintautas Pakusas.

52 maršrutas. Atidarius Panemunės tiltą 52 maršruto maršrutiniai taksi važiuos Juozapavičiaus gatve (vietoje Piliakalnio g.).

53 maršrutas. Pradėjus eismą Panemunės tiltu 53 maršruto maršrutiniai taksi į Panemunę važiuos Juozapavičiaus prospektu (vietoje Piliakalnio g.).

54 maršrutas. Nuo spalio 30 dienos 54 maršrutas yra pratęsiamas. Maršrutiniai taksi pervažiavę Panemunės tiltą važiuos Vaidoto gatve, o savo maršrutą pabaigs Plento gatvėje.

 

Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Skip to content