Labdaringo bėgimo „We Run We Serve“ dalyviai pasiekė Kauną

Praėjusią savaitę startavęs tarptautinis labdaros bėgimas „We Run We Serve“ atkeliavo ir į Kauną. Būrys bėgikų iš įvairių Europos šalių antradienį iškilmingai sutikti prie Vytauto Didžiojo paminklo. Per savaitę nuo Lenkijos sostinės nubėgę 400 km, dalyviai trečiadienį iškeliavo į Kėdainius.

Labdaringas bėgimas „We Run We Serve“ maršrutu Varšuva – Kaunas – Ryga (700 km) skirtas paminėti ir pagerbti Latvijos pirmininkavimą Europos sąjungai.

„Prieš dvidešimt šešerius metus Lietuva su savo kaimynais nutiesė Baltijos kelią, kuris įkvėpė siekti tuo metu išsakytų vertybių – laisvės, nepriklausomybės ir vienybės. Šiandien šioms vertybėms įprasminti reikia kiekvieno iš mūsų pasiryžimo ir valios. Šis tarptautinis bėgimas – tai vienas iš ženklų, kad giminingos tautos gali dirbti kartu ir siekti užsibrėžtų tikslų“, – kalbėjo mero pavaduotojas, socialdemokratų atstovas Vasilijus Popovas.

„Bėgame tam, kad parodytumėme, kaip džiaugiamės, jog turime galimybę nevaržomai tai daryti ir būti saugūs. Džiaugiamės, kad ir lietuviai bėga ta pačia kryptimi ir tuo pačiu greičiu kaip mes“, – kalbėjo nuo Varšuvos atbėgęs lenkas Marius Ščerba.

Visos bėgimo metu surinktos lėšos bus perduotos toms šeimoms Ukrainoje, kurių vaikai yra labiausiai nukentėję nuo karo. LIONS klubai, kurie yra šio bėgimo organizatoriai, kviečia palaikyti šią gražią idėją ir paremti bėgimą.

Viešųjų ryšių poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content