Ketvertuko susilaukusiai šeimai – miesto vadovų sveikinimai

Kauno klinikose šią savaitę ketvertuko sulaukusią tauragiškių šeimą antradienį pasveikino Kauno mero pavaduotojas Vasilijus Popovas, Seimo narė Orinta Leiputė ir Kauno miesto tarybos narė Ona Balžekienė.

Sveikintojai šeimai linkėjo sveikatos ir kantrybės auklėjant dukras. Tauragėje gyvenanti šeima, auginanti penkiolikos ir devynerių metų sūnus, tvirtino sunkiai įsivaizduojanti, kaip reikės tilpti į dabartinį šeimos būstą.

Keturios mergaitės antradienį gimė kas minutę (9.29, 9.30, 9.31 ir 9.32). Jų svoris svyruoja nuo 1,022 kg iki 1,780 kg. Tikimasi, kad sustiprėjusios naujagimės kartu su mama namo iškeliaus po mėnesio.

„Ketvertukai gimsta labai retai – jie pasitaiko vos per vieną iš 500 tūkstančių gimdymų, tad Lietuvoje šis stebuklas tikėtinas maždaug kas 20 metų. O mūsų ligoninėje tai jau antras ketvertukas per dvejus metus“, – teigė Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos Akušerijos skyriaus vadovas Vladas Gintautas.

 

Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content