Siunčiama nuotrauka

Dėl automobilių slalomo čempionato – eismo ribojimai

Šį savaitgalį vyks Lietuvos automobilių greituminio slalomo čempionato septintasis etapas. Jo metu, rugsėjo 6 d., sekmadienį nuo vidurnakčio iki 19 val. eismas Europos prospekto atkarpoje tarp M. K Čiurlionio tilto ir Vilties gatvės laikinai ribojamas, ir nukreipiamas į H. ir O. Minkovskių gatve.

Viešasis transportas, norintis judėti uždarytu maršrutu, bus nukreipiamas: H. O. Minkovskių g. – Veiverių g., – Europos prospektu, judantys priešinga kryptimi – Europos prospektas – Veiverių g. – H. ir O Minkovskių g., eismas iš K. Grybausko g. bus nukreiptas į Vilties g.

„Suprantame, jog tai sukels šiek tiek nepatogumų į miestą grįžtantiems poilsiautojams, tačiau tuo pačiu – tai puikus šansas ne tik pamatyti nuo ko gimsta automobilių sporto meistrai, bet ir išbandyti savo jėgas, todėl tikimės miestiečių supratingumo. Renginys nemokamas, tad tai puiki proga kartu su savo atžalomis įdomiai praleisti sekmadienį, tiek apžiūrint sportinius automobilius, tiek ir sekant kovas trasoje“, – į kauniečius kreipėsi renginio organizatoriai.

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį planuojamos varžybos taps septintuoju „Lietuvos automobilių greituminio slalomo lenktynių čempionato” etapu ir Kauno gatvėse vyks pirmą kartą po itin ilgos pertraukos. Renginio organizatoriai tikisi, jog bent jau šis formatas ir varžybos po truputį virs gražia, ilgamete tradicija.

Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Skip to content