Verslas ir finansai

Norintiems verslą Kaune pradėti asmenims rekomenduojama pasinaudoti nacionaliniu ir regioniniu lygiu veikiančių institucijų teikiamomis nemokamomis paslaugomis.

Kauno mieste steigti bei vystyti verslą padeda:

„Verslininkų namai”. Institucijos veiklos tikslas – skatinti naujų įmonių kūrimąsi ir padėti veikiančioms įmonėms plėtoti savo veiklą, užtikrinant SVV ūkio subjektams kokybiškas ir prieinamas konsultacines, mokymo, informacines paslaugas.

Daugiau informacijos – http://www.vn.lt/

„Verslo iniciatyva”. Tai institucija dirbanti su jaunimu iki 29 metų amžiaus. Teikiamos verslo pradžios ir vystymo konsultacijos (steigimo, mokesčių, verslo teisės, finansavimo pritraukimo ir kitais klausimais). Institucija įgyvendina projektus, kurių metu patyrę verslininkai perduoda pradedantiesiems, taip pat nuolatos organizuojami mokymai bei seminarai susiję su verslo vystymo ir plėtros klausimais.

Daugiau informacijos – http://vini.lt/

Įmonės vykdančios inovatyvų technologinį verslą gali pasinaudoti verslo inkubatorių teikiamomis paslaugomis:

Kauno mokslo ir technologijų parkas  (Kauno MTP)

Kauno MTP – inovatyvaus verslo plėtrai skirta vieta. Joje šiuo metu veikia 90 informacinių technologijų, inžinerijos, sveikatos medicinos, socialinių inovacijų, ateities energetikos, darniosios chemijos krypties įmonių.

Kauno MTP padeda startuoliams ir jau veikiančioms technologinėms įmonėms didinti tarptautinį konkurencingumą, įmonės konsultuojamos verslo plėtros klausimais, joms teikiamos inovacijų paramos paslaugos, kuriama inovatyvaus verslo bendruomenė bei ugdoma inovacijų kultūra Kauno regione.

Dalyvaudamas integruoto „Santakos“ mokslo, studijų ir verslo slėnio vystyme, Kauno MTP skatina mokslo ir verslo bendradarbiavimą. Taip pat Parkas įsitraukia į Kauno technologijos universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto mokslo žinių perdavimą verslui, yra tarptautinių verslumą skatinančių projektų partneris.

Daugiau informacijos – http://kaunomtp.lt/ ir http://www.digitalrocket.lt/

KTU Start up space

Tai akademinis jaunimo verslumo centras, paremtas laisva bendradarbiavimo erdve. Šiame centre kuriasi ir bendrai veiklą vykdo inovatyvios jaunimo verslo įmonės, daugiausiai veikiančios IT srityje.

Daugiau informacijos – https://www.facebook.com/StartupSpace

Kauno miesto verslo ir investicine aplinka bei jos gerinimu rūpinasi:

VšĮ „Kaunas IN“

Tai Kauno miesto savivaldybės įsteigta įstaiga, kurios veiklos tikslas – miesto verslo plėtros, turizmo plėtros ir tarptautinės rinkodaros skatinimas, palankių sąlygų šiai veiklai Kaune sudarymas. Įstaiga įgyvendina verslo skatinimo programą „Kauno startuoliai“, kurios tikslas – sukurti sąlygas kurtis ir vystytis jauniems verslams, suteikti jiems galimybę gauti aukšto lygio ekspertų mokymus bei kurti bendradarbiavimo ir žinių dalijimosi pagrindu pagrįstą Kauno verslo „startuolių“ ekosistemą.

 * * *

Norintys sužinoti apie verslo vystymo formas, mokesčius, verslo steigimą ir vystymą taip pat gali apsilankyti puslapyje http://www.verslilietuva.lt/. 5 žingsniai sėkmingo verslo link

* * *

Jei planuojate verslą, kuriam reikalingi specializuoti leidimai, apie visus reikalavimus bei leidimų išdavimą galite sužinoti puslapyje http://www.verslovartai.lt/

„Kauno startuoliai“ programa keičia veidą!

Naująja „Kauno startuoliai“ programa siekiama skatinti Kauno miesto gyventojų verslumą, suteikti galimybę perspektyviausioms įmonėms gauti profesionalias rekomendacijas, aktyvinti startuolių ekosistemą, didinti Kauno startuolių patrauklumą privataus kapitalo investicijoms, didinti Kauno miesto patrauklumą pritraukiant startuolius iš kitų Lietuvos ir užsienio regionų.

2018 m. planuojamos veiklos 1. startuolių akceleravimas ir verslų bei 2. verslo steigimu suinteresuotų asmenų tinklinimas.

Akceleravimo paslaugos įgyvendinimo metu atrinkti startuoliai bus intensyviai akceleruojami savo srities profesionalų, kurie turi sukaupę didelę patirtį idėjų vystyme bei realizavime. Dviejų mėnesių intensyvus akceleravimo kursas leis įmonėms sustyguoti vidinius procesus, išbandyti savo kuriamą produktą ar paslaugą rinkoje bei pilnai pasiruošti kitam startuolio etapui – investicijos pritraukimui.

Tinklinimo paslaugos leis programos dalyviams teikti naudingą informaciją, aktualią kuriant bei vystant savo verslą – paslaugos teikimo metu numatyti įvairūs mokymai, idėjų pristatymo bei patirties dalinimosi renginiai, atvirų duomenų panaudojimo konkursai.

 

Planuojama, kad tiek akceleravimo, tiek tinklinimo veiklos prasidės šių metų rugsėjo-spalio mėn.

 

Daugiau informacijos: http://kaunasin.lt/pristatyta-nauja-kauno-startuoliai-programos-koncepcija-ieskomi-paslaugu-tiekejai-projekto-igyvendinimui/?lang=lt

 

Verslo skatinimo programa „Kauno startuoliai“ finansuojama pagal Kauno miesto savivaldybės programą „Iniciatyvos Kaunui“.

Informaciją apie Kauno miesto savivaldybės per programą „Kauno startuoliai“ teikiamą paramą verslui teikia

Viešosios  įstaigos „Kaunas IN“

Verslo skyriaus investicinės aplinkos projektų vadovas

Gytautas Kulakauskas

El. p.: [email protected]

Tel.: +370 671 64060

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content