Pristatytas Kaune vyksiančio Europos dailiojo čiuožimo čempionato logotipas

Jau sausio mėnesį Lietuva pasiners į magišką ledo, muzikos, šokio ir aistros pasaulį – sausio 8-14 dienomis Kaune, Žalgirio arenoje vyks 2024 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionatas.

Tai – ypatinga proga, nes tokio lygio varžybos Lietuvoje bus surengtos pirmą kartą istorijoje, o Lietuvos čiuožimo bendruomenei, kuri kitąmet švęs savo šimtmetį, šis čempionatas taps išskirtiniu šansu pristatyti savo šalies grožį per septyniems šimtams milijonų žiūrovų, stebėsiančių tiesiogines transliacijas daugiau nei 60-yje Europos ir pasaulio valstybių.

Šiandien pristatytas artėjančio čempionato logotipas. Jo pagrindinis akcentas – Kaunas, miestas sandaroje dviejų upių, kurių susiliejančios srovės teka viena jėga. Kaip teigia logotipą kūrusi reklamos agentūra „Not Perfect Vilnius“, susiliejimo metafora būdinga ir dailiajam čiuožimui, kur susijungia sunkus darbas treniruotės, muzika, judesys, čiuožėjų širdys ir žiūrovų palaikymas.

 

 

Logotipe susiliejančios upės sudaro stilizuotą pirmąją Kauno miesto vardo raidę, kurios forma atspindi dailiojo čiuožimo judesių plastiškumą ir lankstumą.

Į senojo žemyno pirmenybes atvyks daugybė žymiausių šios sporto šakos žvaigždžių, taip pat būrys sirgalių iš Europos ir viso pasaulio.

Dėl pirmenybių medalių varžysis ir stipriausia Lietuvos šokių ant ledo pora – Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Lietuvos rinktinės garbę gins moterų ir vyrų rungčių atstovai, taip pat kylanti šokių ant ledo pora – Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala.

Bilietų prekyba į istorinį Lietuvai renginį startuos rugsėjo 15 dieną. Daugiau informacijos apie čempionatą galima rasti oficialioje internetinėje svetainėje www.ec2024kaunas.lt bei čempionato socialiniuose tinkluose.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content