Ledo ritulio Kontinentinės taurės turnyras

Šį rugsėjį Kaunas pasiruošęs pasveikinti ledo ritulio gerbėjus iš visos Europos! Mūsų mieste pirmą kartą bus surengtas ledo ritulio Kontinentinės taurės turnyras. Šis itin ypatingas ledo ritulio renginys vyks nuo rugsėjo 22 iki 24 dienos, Kauno ledo rūmuose.

Turnyre dalyvaus keturios komandos, atstovaujančios skirtingoms šalims ir tapusios savo šalies čempionėmis 2022/23m. sezone. Tai bus KHL Zagreb iš Kroatijos, Skautafelag Reykjavikur iš Islandijos, HC Panter iš Estijos ir, žinoma, HC Kaunas City, kurie taps šio turnyro šeimininkais. Pirmojo etapo B grupės varžybose komandos varžysis dėl patekimo į kitą etapą. Šis turnyras atneš ne tik įspūdingus ledo ritulio momentus, bet ir didelį emocijų pliūpsnį visiems sporto bendruomenės nariams!

Turnyras vyks Kauno ledo rūmuose, o tikimės, kad mūsų miesto žiūrovai neliks abejingi Kauno komandai ir palaikymą kurs gyvai arenoje!

Daugiau informacijos apie turnyrą, varžybų tvarkaraštį ir bilietus galite rasti HC Kaunas City komandos socialiniuose tinkluose.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content