Egidijus Balčiūnas 2001 metais irkluodamas dvivietę baidarę kartu su Alvydu Duonėla tapo Pasaulio Čempionais 200 metrų distancijoje. Vieno tituluočiausių Marijampolės miesto atleto pasiekimams atminti Marijampolės Sporto Centras kasmet rengia jau tradicine tapusią regatą – Pasaulio Čempiono Egidijaus Balčiūno Taurę, kurioje varžosi baidarių ir kanojų atletai 200 metrų distancijoje.

Šių metų Birželio 28 dieną vykusioje baidarių ir kanojų Irklavimo šventėje dalyvavo itin gausus būrys Kauno sporto mokyklos “Bangpūtys” baidarių ir kanojų sportininkų. Net 10 Egidijaus Balčiūno taurių ir  18 medalių penktadienio vakarą keliavo į Kauną.

Jaunių kategorijoje 200 metrų distanciją greičiausiai įveikė Martynas Guoga vienviete baidare, o vėliau kartu su Kipru Bajerkevičiumi pakartojo ir dviviete baidare. Kipras Bajerkevičius vienviete baidare penė sidabrą. Nojus Baranauskas ir Denis Kairys – antri dviviete baidare, Gustas Zalatorius su porininku iš Marijampolės buvo treti. Jaunučių kategorijoje Tauras tyla su porininku Domu Šimkumi užėmė trečią vietą dviviečių baidarių kategorijoje.

Jaunutės merginos Fausta Mačiulaitytė ir Kotryna Favcett dviviete baidare iškovojo trečiąją vietą.

Berniukų kategorijoje antrus metus iš eilės nepralenkiami buvo Rokas Žukauskas – tiek vienviete, tiek divviete baidare – su porininku Simu Nekrošiumi. Simas taip pat pasidabino ir sidabru vienviečių baidarių rungtyje.

Mergaičių kategorijoje Anikos Ranos ir Godos Miliauskaitės duetas buvo stipriausias ir užėmė baidarių pirmąją vietą.

Jauniausių mergaičių kategorijoje Beatričė Deliusinaitė užėmė pirmąją vietą vienviete baidare, o Rugilė Zurzaitė – pirma, kanoja.

Irkluotojus treniruoja  treneriai Rūta Dagytė, Kęstutis Janušauskas, Vytenis Atkočiūnas

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content