Kauno miesto bendrojo ugdymo ir sporto mokyklos kviečiamos teikti paraiškas ir dalyvauti tarptautinių mainų skatinimo projektų atrankoje – „Jaunųjų Kauno ambasadorių programoje“.

„Jaunųjų Kauno ambasadorių programa“ –  tai nuo 2017 m. gyvuojanti iniciatyva, kurios tikslas – skatinti Kauno miesto bendrojo ugdymo ir sporto mokyklų tarptautinį bendradarbiavimą su mokyklomis ir kitomis institucijomis užsienio miestuose ar apskrityse, susigiminiavusiuose su Kauno miestu (toliau – miestas partneris) ir suteikti kuo didesnes galimybes moksleiviams ir jauniesiems sportininkams tobulėti.

Mokyklų įgyvendinamiems projektams 2023 metais keliami uždaviniai:

  • tobulinti moksleivių žinias ir plėsti akiratį;
  • ugdyti pilietiškumą;
  • stiprinti daugiakultūrį dialogą;
  • skatinti jaunųjų sportininkų meistriškumą ir kelti jo lygį;
  • didinti Kauno miesto žinomumą užsienyje, taip pat skatinti miestų partnerystę.

Planuojant 2023 m. projektą ir veiklas svarbu atkreipti dėmesį į Paraiškos pildymo informaciją, ir prioritetus, kurie šiais metais yra:

2023 m. prioritetai:

  1. Kauno miesto ir Torunės (Lenkija) bendradarbiavimo sukakties originalus pristatymas;
  2. STEAM veiklų organizavimas formaliajame ir neformaliajame ugdyme projekto dalyviams (prioritetas bendrojo ugdymo mokykloms);
  3. dalyvavimas aukšto lygio tarptautiniuose turnyruose, siekiant reprezentuoti Kauno miestą ir tobulinti meistriškumą, arba dalyvavimas sporto stovyklose, vertinant priimančios šalies/klubo/sporto mokyklos/ kitos organizacijos meistriškumo lygį ir teigiamą naudą Kauno jauniesiems sportininkams (prioritetas sporto mokykloms);
  4. dalyvavimas visuomeninėje veikloje Lietuvoje ir užsienyje, skatinančioje pilietiškumą, draugystę tarp tautų ir kitų kultūrų pažinimą.

Šiais metais kviečiame teikti paraiškas su partneriais susigiminiavusiuose miestuose, esančiuose Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje ir Ukrainoje.

Kauno miesto savivaldybė, skatindama miestų bendradarbiavimą, iš dalies finansuos transporto, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas.

Kviečiame mokyklas, norinčias dalyvauti tarptautinių mainų skatinimo projektų atrankoje, užpildyti nustatytos formos projekto paraišką ir pateikti ją iki 2023 m. balandžio 24 d.  el. paštu [email protected].

Dokumentai:

Paraiškos pildymo informacija

Paraiškos forma

Ataskaitos forma

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content