2022-04-15 Sėkmingas baidarių slalomo sportininkų sezono startas

2022 metų sezoną Kauno baidarių slalomo klubo „Regesa“ jaunieji sportininkai pradėjo sėkmingais startais atvirame Vilniaus m. čempionate ir Lietuvos taurės I etapo varžybose. Vilniaus m. čempionate K1-M klasėje septyniolikmetis Vėjas Pranskūnas užėmė III vietą tarp suaugusių ir I vietą  U-18 amžiaus grupėje. Klubo sportininkai Paulius Vainauskas laimėjo II vietą, o Dominykas Slavinskis III vietą  U-16 amžiaus grupėje tiek K1-M, tiek ir C1-M klasėse.

Lietuvos taurės I etape BSK „Regesa“ atstovas Kipras Talačka K1-M klasėje tarp suaugusių sprotininkų buvo trečias. Klubo šešiolikmečiai sportininkai sėkmingai varžėsi U-18 amžiaus grupėje,  Vilandas Stasiulevičius K1-M klasėje  užėmė  4 vietą, aplenkęs komandos draugus Adrijų Averkiną (5vieta) ir Dominyką Slavinskį (7 vieta). Rokas Popiera buvo nepralenkiamas U-14 amžiaus grupėje, antrą vieta šioje grupėje užėmė jo komandos draugas Kornelijus Daunoras.

Artimiausios varžybos vyks balandžio 18d Baltijos taurė, naujoje Bauskės (Latvija) baidarių slalomo trasoje  ir balandžio 23-24 dienomis Lietuvos  baidarių slalomo čempionatas Vokės upėje, Grigiškėse.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content