Organizuojamas komisijos posėdis dėl socialinės reabilitacijos paslaugų neįgalioesiems bendruomenėje 2022 metais projektų vertinimo

DĖL SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE 2022 METŲ PROJEKTŲ VERTINIMO IR ATRANKOS KOMISIJOS 

sudarytos Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus  2021 m. lapkričio 18 d. įsakymu Nr. A-3936

Oeganizuojamo 2021 m. lapkričio 22 d. 15.00 val. nuotoliniu būdu  posėdžio darbotvarkė:

  1. Pateiktų projektų atitikties formaliems kriterijams vertinimo pristatymas ir įvertinimas.
  2. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2022 metų projektų vertinimo organizavimas bei pateiktų finasavimui ir atitikusių formaliems kriterijams projektų paskirstymas komisijos nariams.

Svarbu:

Norintys dalyvauti komisijos posėdžiuose ne komisijos nariai gali tik pateikus pasirašytą Konfidencialumo deklaraciją, kad užtikrinti konkurso informacijos konfidencialumą, viešai neskelbti ir neplatinti informacijos. Pasirašytus dokumentus pateikti el. paštu: [email protected] ne vėliau  kaip likus 1 dienai iki organizuojamo posėdžio.

konfidencialumo deklaracija 2022

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content