DĖL GALIMYBĖS TEIKTI PRAŠYMUS SKIRTI NEĮGALIESIEMS PRITAIKYTĄ AUTOMOBILĮ

Informuojame, kad Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) siūlo neįgaliųjų nevyriausybinei organizacijai panaudos pagrindais automobilį Ford Transit Custom (9 vietų, įskaitant vairuotoją), dyzelinas, pagamintą 2016 m., pritaikytą vežti neįgaliesiems (su užvažiavimo bėgeliais (ližėmis), rida – virš 44 tūkst. km., tech. apžiūra galioja iki 2023-11-09) su tikslu teikti neįgaliesiems transporto paslaugas.

Automobilis gali būti skirtas organizacijai, kurios teisinė forma yra asociacija, o jos steigimo dokumentuose nurodytas organizacijos pagrindinis veiklos tikslas susijęs su neįgaliųjų socialinės integracijos užtikrinimu ar pagalbos ir (arba) socialinių paslaugų asmenims, dėl amžiaus, neįgalumo negalintiems pasirūpinti savo asmeniniu gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime ar patiriantiems skurdą ir socialinę atskirtį, teikimu.

Informuojame apie galimybę teikti prašymus (Lengvųjų automobilių, pritaikytų neįgaliesiems vežti, paskirstymo 2022-2023 metais tvarkos aprašo 1 priedas) skirti panaudos pagrindais laikinai neatlygintinai valdyti ir naudoti automobilį. Prašymus (prašymo forma pridedama, 2 lapai) ir juose nurodytus privalomai ir pasirinktinai pridedamus dokumentus teikti iki  š. m. lapkričio 15 d. el.p. [email protected] Prašymai, gauti po nustatytos datos, nevertinami.

Kadangi Departamentas siūlo vieną automobilį, gavus prašymus iš visų savivaldybių, organizacija, kuriai bus perduotas automobilis, atrenkama Lengvųjų automobilių, pritaikytų neįgaliesiems vežti, paskirstymo 2022-2023 metais tvarkos aprašo, patvirtinto Departamento direktoriaus 2022 m. spalio 20 d. įsakymu Nr. V-80 ,,Dėl Lengvųjų automobilių, pritaikytų neįgaliesiems vežti, paskirstymo 2022-2023 metais tvarkos aprašo patvirtinimo“ nustatyta tvarka.

prasymo forma (1)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content