Žiemos olimpiada Panemunės lopšelyje – darželyje

   Panemunės seniūnijos ikimokyklinių ugdymo įstaigų – Panemunė lopšelio-darželio, sanatorinio lopšelio darželio ,,Pienė“, sanatorinio lopšelio darželio ,,Pušynėlis“, pedagogai Panemunės lopšelio – darželio sporto salėje surengė puikų sporto renginį priešmokyklinių grupių vaikučiams – ,,Žiemos olimpiadą“.
Viskas vyko kaip tikroje olimpiadoje – buvo iškelta olimpinė vėliava, nešama ,,olimpinė ugnis“.   Vaikučiams teko šliuožti ir specialiomis slidėmis, ir draugą rogutėmis grindimis pavėžinti. O kiek emocijų ir sportinio azarto buvo žaidžiant ,,ledo ritulį“.
Vaikai ilgai dar prisimins šią linksmą šventę, kur buvo ir sėkmių ir nesėkmių, bet visumoje Panemunės ,,Žiemos olimpiadoje“ nugalėjo draugystė.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content