Žemės sklypo Kalvarijos g. 35, Kaune, savininko dėmesiui

Informuojame, kad Jums priklausančiame žemės sklype adresu Kalvarijos g. 35, Kaune (Unikalus Nr. 1901-0233-0134) nėra užtikrinama tvarka ir švara kaip to reikalauja Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisyklės, patvirtintos Kauno miesto savivaldybės tarybos 2014 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. T-559 (toliau – taisyklės). Pažeidžiami p taisyklių punktai.

Atsižvelgiant į tai, kad Jūs nevykdote teisėtų Aleksoto seniūnijos reikalavimų, pateiktų Jums 2022-05-12 raštu Nr. 01-2-294, 2022-06-22 raštu Nr. 01-2-464 ir 2022-09-14 raštu Nr. 01-2-723, neužtikrinate tinkamos žemės sklypo priežiūros ir tinkamos jo sanitarinės būklės, taip pat nesiimate jokių veiksmų užtikrinti, kad į teritoriją nepatektų pašaliniai asmenys, 2023-05-24 10 val. su antstoliu bus fiksuojamos faktines aplinkybės ir pradedami žemės sklypo (Kalvarijos g. 35, Kaune) tvarkymo darbai. Tvarkymo darbai bus atliekami pasitelkus Kauno miesto savivaldybės teisės aktų nustatyta tvarka išrinktą tokio pobūdžio paslaugų teikėją, o patirtos išlaidos išreikalautos iš Jūsų įstatymų nustatyta tvarka.

Šis sprendimas per vieną mėnesį nuo informacijos apie jį gavimo dienos gali būti skundžiamas Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmams (A. Mickevičiaus g. 8A, Kaunas) Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content