Vytauto Didžiojo karo muziejus kviečia į plk. A. Gaiževskio knygos pristatymą

Kovo 24 d. (ketvirtadienį) 16.00 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje (K. Donelaičio g. 64, Kaunas) bus pristatyta plk. Aleksiejaus Gaiževskio knyga „Tarp dangaus ir žemės. Taip gimsta kariai, 1991–1992“.

Knygoje atskleidžiama Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ veikla nuo 1991 m. sausio 13 d. iki 1992 m. birželio 6 d. Autorius susitikime papasakos apie brigados gynybos sprendimus sovietinių karių provokacijų metu, OMON’o bazės ir KGB pastato perėmimą, kovines operacijas, kuriose brigada dalyvavo su vos keliais koviniais ginklais, dalinsis kitais įdomiais atsiminimais apie sausumos pajėgas istorinių įvykių kontekste. Pristatyme dalyvaus: plk. Aleksiejus Gaiževskis, plk. ltn. Valerijus Šerelis ir atsargos brg. gen. Česlovas Jezerskas.

Kviečiame apsilankyti!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content