Vytauto Didžiojo karo muziejuje V. Rakučio knygos pristatymas

 

2022 m. spalio 18 d. 17.00 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje (Donelaičio g. 64, Kaunas) bus pristatyta jūrų skauto, Klaipėdos universiteto profesoriaus bei vieno iš Lietuvos karo istorijos draugijos kūrėjų Valdo Rakučio knyga „Prieš panyrant į sutemas: Lietuva XVIII amžiuje: kai ir Lenkija, ir Varšuva buvo mūsų“.

Susitikimo metu autorius pasidalins savo knygoje aprašomais įžvalgomis apie XVIII a. ATR visuomenę, valstybę formavusius įvykius bei tragiškas jų pasekmes, atskleis to laikotarpio ATR bajorų sluoksnio ir kaimyninių šalių valdovų portretus, ves paraleles su šiandien Ukrainą naikinančios agresorės Rusijos kariniais veiksmais.

Pristatyme dalyvaus: knygos autorius, karo istorikas V. Rakutis ir knygos sudarytoja, žurnalistė Ž. Petrauskaitė.

Renginys nemokamas! Renginio metu bus galima pigiau įsigyti knygą ir gauti rašytojo autografą

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content