Vytauto Didžiojo karo muziejuje atidaroma paroda „Kartu mes esame stiprūs“

Vytauto Didžiojo karo muziejus informuoja, kad Vytauto Didžiojo karo muziejuje atidaroma paroda „Kartu mes esame stiprūs“, skirta Lietuvos narystės NATO 20-mečiui paminėti. Narystė NATO ir Europos Sąjungoje iš esmės pakeitė šimtmečius Lietuvos likimą lėmusias istorines bei geopolitines sąlygas ir tapo mūsų saugumo, stabilumo, tvaraus vystymosi sėkmės istorija.

Nuo 2004 m. žengėme tvirtus žingsnius į naują perspektyvą, lydimi atsakomybės  patiems bei kartu su sąjungininkais priimti ir įgyvendinti sprendimus dėl nacionalinio ir kolektyvinio saugumo užtikrinimo. Pasiekėme kokybinį lygį, prilygstantį NATO senbuvėms šalims ir itin gerai vertinamą NATO ekspertų. Parodos „Kartu mes esame stiprūs“ lankytojai susipažins su Lietuvos keliu į aljansą, su besikeičiančia ginkluote, ekipuote ir technika bei aktyviu dalyvavimu tarptautinėse misijose ir visokeriopu Ukrainos rėmimu.

Atidarymo proga kviesime saugumo bei gynybos iššūkius aptarti su Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministre Agne Bilotaite ir krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku. Pokalbį-diskusiją „Saugumas, gynyba ir nauja geopolitinė realybė: kaip esame pasirengę?“ moderuos daugeliui kauniečių pažįstamas Gražvydas Muižys.

Parodos globėjas – Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vadas brg. gen. Artūras Radvilas. Paroda veiks iki 2024 m. gegužės 11 d.

Parodos atidarymas – 2024 m. kovo 2 d., 14:00 val. Vytauto Didžiojo karo muziejuje (K. Donelaičio g. 64, Kaunas).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content