Vyks tilto Kaune žvalgyba

Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas informuoja, kad Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai Kauno mieste š. m. birželio 7 d. nuo 9:00 iki 15:50 val. rengiasi vykdyti inžinerinę tilto (Marijampolės pl.) žvalgybą.  Kariai bus be ginklų. Užtikriname, kad pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais, nebus naudojama pirotechnika ir imitacijos priemonės.

Siekdami išvengti neigiamos vietinių gyventojų reakcijos, prašome Jūsų, naudojantis savo turimomis informavimo priemonėmis, informuoti pavaldžias institucijas ir vietinius gyventojus apie būsimas pratybas.

Užsiėmimų vadovai:

  1. L. Šimoliūnas, mob. +370 621 81 985;

2. vyr. eil. V. Kepežinskas, mob. +370 674 99 467.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content