Vyks Tarptautinis floristinių kilimų konkursas „Kurortinis desertas“.

Šių metų liepos 21–22 dienomis Anykščiai švęs 583-ąjį miesto gimtadienį. Miesto šventės metu vyks jau septynioliktą kartą organizuojamas Tarptautinis floristinių kilimų konkursas „Kurortinis Desertas“.

Anykščių rajono savivaldybė kviečia bendruomenes, kitas nevyriausybines organizacijas, verslo įmones kitus juridinius asmenis registruotis ir dalyvauti tradiciniame Tarptautinių floristinių kilimų konkurse „Kurortinis desertas“, kuris vyks š. m. liepos 21-22 dienomis Anykščių miesto šventės metu.
Registruotis prašome iki š. m. liepos 3 d. 10 val. paštu [email protected] užpildžius dalyvio paraišką.

Konkurso dalyviai varžysis 3 grupėse – A, B ir C (grupę konkurso dalyviai galės pasirinkti patys):

  • A grupės kilimo plotas turės būti ne mažesnis kaip 10 m2, forma laisvai pasirenkama.
  • B grupės kilimo plotas turės būti ne mažesnis nei 6 m2 ir ne didesnis kaip 10 m2, forma laisvai pasirenkama.
  • C grupės dalyvio žemės meno principu išpildyto kūrinio (kompozicijos) vienas iš matmenų (aukštis arba plotis) turi būti ne mažesnis kaip 2,5 metro, ne mažiau 80 proc. naudojamų medžiagų turi būti gamtinės kilmės. Šios grupės kūriniai (kompozicijos) gali būti eksponuojami/tvirtinami įvairiais būdais.

A ir B grupių kilimų pynimui turi būti naudojami tik augalai ar jų dalys: lapai, žiedai, stiebai, sėklos, vaisiai ir kt.. Šių grupių floristiniai kilimai eksponuojami tik horizontalioje padėtyje ant žemės (prieš tai pagrindą padengiant agrodanga).

Konkurso dalyviams bus atlyginamos dalyvavimo konkurse išlaidos (kelionės, augalų, priemonių kilimui pinti įsigijimo): 600,00 Eur – konkurso dalyviams iš kitų valstybių; 250,00 Eur – konkurso dalyviams iš kitų Lietuvos savivaldybių; 150,00 Eur – A grupės konkurso dalyviams iš Anykščių rajono; 100,00 Eur – B ir c grupių dalyviams iš Anykščių rajono.

Devyni floristinių kilimų konkurso nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais ir diplomais.

Konkurso dalyviai nelaimėję piniginių prizų, bus apdovanoti specialiais prizais ir padėkomis.

Informacija apie konkursą teikiama :paštu [email protected] mob. Tel. +370 673 06 537

Tarptautinio floristinių kilimų konkurso taisyklės

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content