Vyks Lietuvos kariuomenės pratybos

Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Vytauto Didžiojo jėgerių batalionas informuoja, kad 2023 m. vasario 13 d. nuo 8.00 val. iki 15 d. 17.00 val. vyks Lietuvos kariuomenės pratybos, kuriose dalyvaus ir sąjungininkų kariai. Pratybos vyks Kauno, Alytaus, Marijampolės apskrityse ir teritoriniuose vandenyse. Daugiausiai bus veikiama Alytaus r., Lazdijų r. (Seirijuose, Navikuose, Leipalingyje), Marijampolės r., Višakio Rūdoje, Kazlų Rūdoje, Byliškėse.

Vykdomų taktinių užduočių metu bus naudojamos mokomosios imitacijos priemonės, imitaciniai šaudmenys ir ginklai, bus naudojama karinė technika.

Už saugą ir aplinkosaugos reikalavimų laikymąsi pratybų metu atsako pratybų vadovas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content