Vyks Lietuvos kariuomenės Karo policijos organizuojamos tarptautinės trijų Baltijos šalių asmens apsaugos grupių pratybos

Informuojame, kad 2022 m. rugpjūčio 8–12 d. Kauno miesto bei rajono ir Šakių rajono  savivaldybių teritorijose vyks Lietuvos kariuomenės Karo policijos organizuojamos tarptautinės trijų Baltijos šalių asmens apsaugos grupių pratybos „Baltijos ietis 2022“. Pratybų metu maršrutu Kauno geležinkelio stotis–Pažaislio vienuolyno parkas–Karo muziejus–Kauno karininkų ramovė–Antano ir Jono Juškų etninės kultūros muziejus (derinama)–Vilkijos keltas–Žemosios panemunės dvaras judės ginkluoti kariai. Žemosios panemunės dvare bus naudojami garsiniai šaudmenys, pirotechnika. Pratybose dalyvaus Lietuvos, Latvijos ir Estijos kariuomenių Karo policijos padaliniai. Pratybos vyks tamsiu ir šviesiu paros metu.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content