Vyks Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo bataliono žvalgybos būrio pratybos

Informuojame, kad 2020 m. liepos 8-9 dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. Kauno rajone vyks Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono Štabo kuopos Žvalgybos būrio pratybos. Bus atliekami šuoliai iš sraigtasparnio į vandenį. Planuojama pratybų vieta nurodyta schemoje. Planuojama viena ratinė transporto priemonė ir sraigtasparnis Mi-8.

Pratybų vietos žemėlapis

Užtikriname, kad pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonė judės tik keliais, sraigtasparnio judėjimas neturės įtakos aplinkai, nebus trikdoma kasdieninė gyventojų veikla.

Lietuvos kariuomenės mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content