Vyks karių mokymo renginiai

Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Mokymo ir kovinės paramos centras informuoja, kad nuo š. m. balandžio 22 d. iki birželio 21 d. vyks jaunų karių mokymo proceso ciklo renginiai. Dalis renginių vyks ir Kauno miesto savivaldybės ribose (Vaišvydavos apylinkių miškuose).

Kurso metu (kariai mokysis naviguoti, stebėti, aptikti ir neutralizuoti priešo karius bei identifikuoti jiems talkinančius asmenis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content