Vyks inžinerijos bataliono karių inžinerinės Panemunės tilto žvalgybos pratybos

Informuojame , kad š. m. sausio 23 d. nuo 8 iki 15 val. Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono parengtojo rezervo kariai rengiasi vykdyti inžinerinę žvalgybą, skirtą žvalgybos įgūdžiams formuoti.

Žvalgyboje dalyvaus 18 bataliono karių, kurie be ginklų vykdys Panemunės tilto inžinerinę žvalgybą pagal pridedamą schemą. Pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais, nebus naudojama pirotechnika ir imitacijos priemonės.

Pratybų vadovas ‒ vyr. eil. A. Medėkša,
Mob. tel. Nr.  +370 637 76442.

Inžinerinės žvalgybos schema

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content