Vyks civilinės saugos funkcinės pratybos Kauno hidroelektrinės prieigose

Informuojame, kad 2018 m. gegužės 15 d. nuo 10 iki 15 val. Kauno hidroelektrinės prieigose vyks civilinės saugos funkcinės pratybos, kuriose dalyvauja Kauno miesto savivaldybės, UAB „Lietuvos energijos gamyba”, AB „Lietuvos geležinkeliai”, nuolatinės parengties pajėgų (policijos, priešgaisrinės tarnybos, greitosios medicinos pagalbos) ir kitų valstybės institucijų atstovai.

Pratybų metu Kauno hidroelektrinės teritorijoje bus įjungta gyventojų perspėjimo sirena, miesto gyventojai į savo mobiliuosius telefonus gaus perspėjimo pranešimus apie vykdomas pratybas.

Prašome gyventojus reaguoti ramiai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content