Vyko renginys „Tautos patriarchas ir mes“

Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyrius, pažymėdamas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, organizavo susitikimą „Įtekstintas Kaunas“.

Balandžio 19 d. prie dr. Jono Basanavičiaus paminklo vyko renginys „Tautos patriarchas ir mes“. Dalyvavo poetas, leidyklos „Kauno laiptai“ vyr. redaktorius Viktoras Rudžianskas, poetas Tomas Vyšniauskas ir aktorė Olita Dautartaitė.

Susitikimo metu buvo prisiminti iškiliausi praėjusio šimtmečio Lietuvos rašytojai ir visuomenės veikėjai, Nepriklausomybės akto signatarai. Skambėjo J. Basanavičiaus žodžiai bei poezijos posmai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content