Vyko išplėstinė seniūnaičių sueiga

Panemunės seniūnijoje 2023 m. birželio 15 d. vyko išplėstinė seniūnaičių sueiga. Sueigoje dalyvavo Panemunės seniūnijos seniūnaitijų seniūnaičiai, bendruomenių atstovai, Panemunės seniūnijos vyriausioji specialistė, atliekanti seniūno funkcijas Loreta Knėpienė, Panemunės seniūnijos vyriausiasis specialistas Mindaugas Vinciūnas, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus Vyresnioji tyrėja Rasa Zinkevičienė, Kauno miesto socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų bendruomenei skyriaus socialinio darbo organizatorės Laura Patašiūtė ir Žydrė Vaitiekūnienė, Kauno miesto socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų šeimai skyriaus socialinės darbuotojos (darbui su šeimomis) Justina Ruzgaitė ir Margarita Solovej; Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno policijos komisariato II veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Laurynas Kailius.

Susitikimo metu pristatyta kriminogeninė situacija, aptarti dažniausiai registruojami teisės pažeidimai bei nusikaltimai, pateikta prevencinė informacija kaip netapti nusikaltimo auka ir informacija apie galimybes kreiptis pagalbos ar teikti pranešimus apie pastebėtus teisės pažeidimus, jaunimo susibūrimo vietas ir kutus negatyvius reiškinius. Susitikimo metu buvo pristatyta bendra policijos pareigūnų ir Panemunės seniūnijos atstovų veikla pagal 2023 m. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nemuno policijos komisariato prižiūrimos teritorijos situacijų prevencijos priemonių įgyvendinimo planą ir numatytos bendros prevencinės priemonės liepos mėnesiui. Pažymėtina, kad vykdant prevencines priemones šiemet, palyginti su tuo pačiu 5 mėn. laikotarpiu pernai, A. Smetonos al. sumažėjo registruojamų KET pažeidimų. Bendruomenė pareigūnė pristatė smurto artimoje aplinkoje prevencijos priemones ir pagalbos galimybes, pristatė veiklos kryptis siekiant saugios aplinkos, Focus grupės veiklos rezultatus. Pristatė Vaidoto g. bendruomenę, kuri planuoja dalyvauti saugios aplinkos kūrime.

Kauno miesto socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų bendruomenei skyriaus socialinio darbo organizatorė Laura Patašiūtė pateikė apibendrintą informaciją dėl KSPC veiklos, situacijų prevencijos, darbo organizavimo, informavo, kad socialinių paslaugų poreikis Panemunės seniūnijos gyventojams yra išaugęs, ypatingai domimasi dienos socialinės globos asmens namuose ir socialinės priežiūros (pagalbos į namus) paslaugomis, daugiau gyventojų kreipiasi dėl specialiųjų poreikių nustatymo senatvės pensinio amžiaus sulaukusiems asmenims, kai reikia pildyti asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti įvertinimo klausimynus bei išvadų dėl asmens gebėjimo pasirūpinti savimi ir priimti kasdieninius sprendimus savarankiškai ar naudojantis pagalba konkrečioje srityje (neveiksnumo), rengimo.

Taip pat buvo aptarta ir daugiau bendruomenėms aktualių klausimų.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content