VšĮ „Vilties žiedas“ vykdomos projekto veiklos Kauno regione

VšĮ „Vilties žiedas“ yra Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM įgyvendinamo projekto “Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“ (08.4.1.-ESFA-V-405-03-0001), kuris finansuojams ES lėšomis partneris.

Projekto tikslas – didinti darbingo amžiaus asmenų su proto ir (arba) psichikos negalia, savarankiškumą ir taip įgalinti juos gyventi bendruomenėje pagal jų poreikį teikiant bendruomenines apsaugoto būsto, socialinių dirbtuvių, įdarbinimo su pagalba, pagalbos priimant sprendimus paslaugas.

VšĮ „Vilties žiedas“ vykdomos projekto veiklos Kauno regione:

  • Pagalbos priimant sprendimus paslaugos teikimas, kurios tikslas – pasitelkus pagalbininko priimant sprendimus ar specialistų komandos pagalbą, stiprinti asmens gebėjimus pasirūpinti savimi ir priimti kasdienius sprendimus, siekiant savarankiško gyvenimo ir dalyvavimo visose gyvenimo srityse.
  • Įdarbinimo su pagalba paslaugos teikimas. Tai paslauga, kuria siekiama padėti asmeniui, norinčiam rasti darbą laisvoje darbo rinkoje, atitinkantį jo gebėjimus bei rinkos galimybes, ir suteikti jam tolimesnę pagalbą įsitvirtinant darbo vietoje.

Paslaugos teikiamos darbingo amžiaus asmenims su proto ir (arba) psichikos negalia. Paslaugos projekto dalyviams yra NEMOKAMOS.

Visus pageidaujančius dalyvauti ar norinčius daugiau sužinoti, maloniai kviečiame skambinti tel. Nr.:  (8 37) 345564 (Socialinių paslaugų centras A. Juozapavičiasu pr 7G, Kaunas), Socialinių paslaugų centro padalinio vadovei Gintei Motiejaitienei 861697001.

Dėkojame už supratingumą ir malonų bendradarbiavimą.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content