VšĮ Valakupių reabilitacijos centras vėl pradeda teikti paslaugas

Informuojame, jog VšĮ Valakupių reabilitacijos centras, įsikūręs Vilniuje ir Kaune, š. m. gegužės mėn. (arba iškart pasibaigus karantinui Lietuvos Respublikoje), pradeda teikti šias paslaugas Kauno regiono proto ir psichikos negalią turintiems asmenims:

  • socialinių dirbtuvių;
  • įdarbinimo su pagalba;
  • pagalbos priimant sprendimus.

Šios paslaugos teikiamos partnerystėje su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendinant projektą „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra”.


Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content