VšĮ „Taikos kelias“ kviečia vienytis prasmingam tikslui – padėti žmogui

Terapinė bendruomenė VšĮ „Taikos kelias“ kviečia skleisti informaciją žmonėms patekusiems į socialinę atskirtį, alkoholikams, narkomanams. Padėti šiems žmonėms prisijungti prie „Taikos kelias“ bendruomenės ir atrasti naują gyvenimo viltį, pažinti naują gyvenimą ir sugrąžinti juos kaip produktyvius visuomenės piliečius. Suteikti jiems viltį gydytis, pakeisti gyvenimo būdą. Tik Jūsų supratingumo dėka, žmonės kurie suklydo gyvenime, turėtų galimybę pasitaisyti ir ugdytis saugioje terpėje – bendruomenėje, kur aplinka yra saugi nuo vartojimo, primena gyvenimą šeimoje.

Viešosios įstaigos „Taikos kelias“ tikslas yra padėti, teikti moralinę, dvasinę, psichologinę, socialinę pagalbą žmonėms patyrusiems socialinę atskirtį. Teikiame laikiną apgyvendinimą, maitinimą, aprangą, globą. Formuojamos naujos vertybės, tapti produktyviais ir aktyviais, atsakingais visuomenės nariais. Žmonės, kuriuos mes priimame iš gatvės, yra praradę sveikatą, pasitikėjimą, atstumti artimųjų, dažniausiai jie neturi kur gyventi ir yra praradę viltį gyvenimui. Mūsų bendruomenės nariai mokosi prisiimti atsakomybę vienas už kitą, rūpintis vienas kitų.

Atvykusiam nariui reikia turėti: psichiatro pažymą, kad žmogus serga priklausomybės ligomis, kraujo tyrimą dėl ŽIV, plaučių tyrimą dėl TBC.

VšĮ „Taikos kelias“ paslaugos yra nemokamos.

Šiuo metu mūsų bendruomenė įgyvendina projektą kartu su partneriais „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“.

Bendruomenės adresas: Gurgždžių k. 3, Juknaičių sen. Šilutės r. Tel.+37069330303, el.p. [email protected]. Tinklapis – www.taikoskelias.org

VšĮ „Taikos kelias“ informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content